Zum Inhalt

Merhaba

від perhaps, 12 січня 2018 р.

Повідомлення: 5

Мова: Türkçe

perhaps (Переглянути профіль) 12 січня 2018 р. 17:34:45

Merhaba arkadaşlar,

Almancayı evde kendim öğrenmeye çalışıyorum eğer yardımcı olabilecek türkçe kaynak varsa bildiğiniz paylaşır mısınız? Aynı zamanda deneyim ve görüşlerinizi iletirseniz çok memnun olurum.

erdalcay07 (Переглянути профіль) 21 квітня 2018 р. 09:52:01

perhaps:Merhaba arkadaşlar,

Almancayı evde kendim öğrenmeye çalışıyorum eğer yardımcı olabilecek türkçe kaynak varsa bildiğiniz paylaşır mısınız? Aynı zamanda deneyim ve görüşlerinizi iletirseniz çok memnun olurum.
hallo, ich auch möchte meine Deutsch verbessern. Ich lebe in Deutschland für rund 8 Monaten. Wenn Sie wollen, können wir zusammen Deutsch sprache lernen und sprechen.

Hul (Переглянути профіль) 22 квітня 2018 р. 18:05:51

bende almancayı kendim öğreniyorum. almanca konuşabileceğim yazışabileceğim birilerini arıyorum.

Hul (Переглянути профіль) 22 квітня 2018 р. 18:06:24

bende almancayı kendim öğreniyorum. almanca konuşabileceğim yazışabileceğim birilerini arıyorum.

Hul (Переглянути профіль) 23 квітня 2018 р. 17:29:03

erdalcay07:
perhaps:Merhaba arkadaşlar,

hallo, ich auch möchte meine Deutsch verbessern. Ich lebe in Deutschland für rund 8 Monaten. Wenn Sie wollen, können wir zusammen Deutsch sprache lernen und sprechen.
ben isterim hocam. almanca konuşmak yazışmak ısterseniz: hulus3800@gmail.com

Zurück zum Anfang