K vsebini

Student pracující v Německu

od tumaadam, 25. februar 2014

Prispevki: 5

Jezik: Česky

tumaadam (Prikaži profil) 25. februar 2014 11:08:12

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na radu, jak je to se studenty kombinovaného studia v ČR, kteří žijí v Německu. Nemáte s tím někdo zkušenost? Jedná se o práci na pracovní dohodu v Německu a studium v ČR. Nevím, jestli se mám odhlašovat od zdravotního pojištění v ČR a přihlašovat se k pojištění v Německu, jelikož jsem stále studentem.

Děkuji za pomoc.

pedro373 (Prikaži profil) 25. maj 2014 17:34:46

Prispevek je izbrisan.

pedro373 (Prikaži profil) 25. maj 2014 17:36:56

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na radu, jak je to se studenty kombinovaného studia v ČR, kteří žijí v Německu. Nemáte s tím někdo zkušenost? Jedná se o práci na pracovní dohodu v Německu a studium v ČR. Nevím, jestli se mám odhlašovat od zdravotního pojištění v ČR a přihlašovat se k pojištění v Německu, jelikož jsem stále studentem.

Děkuji za pomoc.
musis sa poistit stale v krajine ktorej pracujes lebo inac pokuta

jamesdean (Prikaži profil) 10. april 2018 12:29:37

When i was 15 years old, i was really interested in hypnosis and went to get a psychic chat at http://realpsychicreadings.online/free-psychic-chat/. I learned that you can learn any language this way. I was astonished. I tried it and now i now French.

kuldeept2 (Prikaži profil) 30. november 2019 11:40:13

Compared to some other European countries, Germany is not very expensive. The costs of food, housing, clothing and cultural activities are slightly higher than the EU average. On average, students in Germany spend around 850 euros per month on living costs. The largest expense is rent.

Na začetek