Späť na obsah

nowy początek.

od Patrycja2009, 12. augusta 2014

Jazyk: Polski

Patrycja2009 (Zobraziť profil) 12. augusta 2014 21:03:35

Witam, szukam kogoś kto wyjechał do Niemiec do pracy. Chciałabym dowiedzieć się jak ogarnąć wszystkie formalności. Od czego zacząć? Czy to prawda, że trzeba mieć jakieś dziwne pozwolenie na pracę?

daroko331 (Zobraziť profil) 11. septembra 2014 16:22:55

Witaj

Nie musisz mnieć pozwolenia zeby zacząć prace w niemczech musisz mniec meldunek i to pozatym wszystko.

tasiemka1 (Zobraziť profil) 14. októbra 2014 22:41:40

dołączam - przyjeżdżam, melduje sie w tamtejszym rathausie i szukam pracy. A czy mogę byc zameldowana a nieubezpieczona w Niemczech czy też może należy od razu poszukać jakiegoś ubezpieczenia prywatnie?

Petrus_T (Zobraziť profil) 9. marca 2015 21:21:08

Witam,
Czy możliwe jest poszukiwanie pracy z Polski, a dopiero po jej uzyskaniu, meldunek?

Doronia (Zobraziť profil) 17. apríla 2015 21:48:27

Czesc
Szukam osoby która byłaby tak miła i pomogłaby mi w nauce j.niemieckiego poprzez skype.
Chodzi mi o rozmowy w j. niemieckim
Chodziłam kiedys 3 miesiące na kurs j. niemieckiego w Polsce.
Prosze o kontakt.
oto mój email. doroteaeva@libero.it

krasu (Zobraziť profil) 22. apríla 2015 17:50:28

Witam,jestem od 3 tygodni w niemczech ucze sie jezyka i poszukuje pracy z ubezpieczeniem jestem zameldowany i mam juz steuernummer. Mieszkam w Freilassing w Bayernie.Za kazda pomoc i info będę wdzięczny.Pozdrawiam.

krasu (Zobraziť profil) 22. apríla 2015 17:51:08

Mój email k.krasucki@interia.pl

robert732605 (Zobraziť profil) 27. apríla 2015 7:24:05

Witam
mam pyt : jako,że jestem osobom z niepełnosprawnoćią fizyczną chciałbym się dowiedzieć jak mogę dostać mieszkanie pracę i pomoc w postaci opiekunki w Niemczech? Gdzie się udać na miejscu?

kroliczka (Zobraziť profil) 3. septembra 2015 21:45:33

Czesc
Szukam osoby która byłaby tak miła i pomogłaby mi w nauce j.niemieckiego poprzez skype.
Chodzi mi o rozmowy w j. niemieckim
Chodziłam kiedys 3 miesiące na kurs j. niemieckiego w Polsce.
Prosze o kontakt.
oto mój email. doroteaeva@libero.it
HEJ. MOZE MOGLABYM CI POMOC? MOJ SKYPA LANDRYNKA 829 MARTA PASZKIEWICZ. A PO ZA TYM SZUKAM WSZELKIEJ PRACY. MOZE MASZ JAKOS PRACE U BABCI? POZDRAWIAM. E-MAIL martita36@buziaczek.pl

jolanta914 (Zobraziť profil) 6. októbra 2015 20:12:11

Czesc, wybieram się do Berlina do pracy, czy ktoś mógłby mi polecić dobre agencje pracy w których znalazłabym pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia? Niestety nie znam niemieckiego zbyt dobrze ale ciągle się uczę.

Späť na začiatok