Į turinį

Podręcznik

jatoja, 2014 m. spalis 17 d.

Žinutės: 9

Kalba: Polski

jatoja (Rodyti profilį) 2014 m. spalis 17 d. 18:54:40

Witam.
Jaki podręcznik w połączeniu z gramatyką Bęzy polecacie aby opanować niemiecki od podstaw? Słówek uczę się z Internetu, gramatyki z Internetu i repetytorium, ale pracę z komputerem chciałbym ograniczyć do minimum (tylko słuchanie), bo zawsze mnie coś rozprasza (facebooki, youtuby itp. lango.gif )

jatoja (Rodyti profilį) 2014 m. spalis 22 d. 13:05:10

Odświeżam.

burrasca (Rodyti profilį) 2014 m. spalis 26 d. 13:41:03

podłączam się do pytania. żaden z podręczników, z których dotychczas korzystałam, nie spełnił moich oczekiwań.

lolitta (Rodyti profilį) 2014 m. lapkritis 18 d. 22:36:32

hej, a na jakim poziomie szukasz ksiazki?

jatoja (Rodyti profilį) 2014 m. gruodis 3 d. 13:41:23

Od podstaw aż do jak najlepszego opanowania języka, czyli zaczynam od A1. Długo czekałem na odpowiedź, więc sam zdecydowałem i kupiłem podręczniki Schritte International. Nie wiem czy dobrze zrobiłem ridulo.gif

Ania2291 (Rodyti profilį) 2014 m. gruodis 4 d. 09:02:31

Również podłączam się do pytania ridulo.gif planuję zakup w Polsce przy okazji świąt kolejnego podręcznikaridulo.gif

canejta (Rodyti profilį) 2014 m. gruodis 4 d. 09:48:51

slyszalam ze schritt ksiazki sa bardzo dobre pisze tam wszystko po niemiecku ale takze polska ksiazka pt.Blondynka za granica- tylko nie pamietam autorki ale jest dosyc znana wystepuje w tv..a takze ksiazka pt.alles klar Grammatik powodzeniaridulo.gif))

canejta (Rodyti profilį) 2014 m. gruodis 4 d. 10:05:37

och przepraszam teraz sprawdzilam i ta ksiazka sie nazywa BLONDYNKA NA JEZYKACH Beaty Pawlikowskiejridulo.gif)

karoinag (Rodyti profilį) 2014 m. gruodis 7 d. 14:19:19

ja zakupiłam do nauki niemieckie podręczniki od podstaw na certyfikat językowy...czyli wszystko co najważniejsze Schritte international...plus słowniki i gramatykę...Pawlikowską też mam.

Atgal į pradžią