Zum Inhalt

Work with German Language (not in Germany but in Gdynia :)

글쓴이: BabaJaga, 2014년 1월 23일

글: 13

언어: English

BabaJaga (프로필 보기) 2014년 1월 23일 오전 6:53:41

Dear All,

I've been looking for people who speak German fluently and would like to work in a very nice place - Gdynia ridulo.gif
If you are or know somebody who can be interested in more details, please let me know.

KR
BJ

zan111 (프로필 보기) 2014년 2월 10일 오후 4:41:16

I would like to work in Austria.Anyone have something for me?

galinastern333 (프로필 보기) 2014년 3월 2일 오후 12:49:26

Hallo,
ich möchte gerne mehr fragen was für arbeit haben sie?
Für mich ist das sehr interesant,ich kann Deutsch nicht perfekt muss ich sagen aber ich lerne immer noch die Sprache und Englisch auch.
Danke
Lg galina

zadrav42 (프로필 보기) 2014년 3월 7일 오후 4:55:34

I would like to work in Austria.Anyone have something for me?

civonisil (프로필 보기) 2014년 3월 10일 오전 12:04:19

does anyone know some job in Sarajevo for a German guy, i am staying in hostel franz ferdinand http://www.franzferdinandhostel.com/ and I am desperate for a jooobb, please some advices ridulo.gif

mitarc (프로필 보기) 2014년 3월 11일 오후 11:16:42

pozz,ako neko ume da mi pomogne neka se javi da ne pisem na eng il njemac. hvala

Bezrobotny (프로필 보기) 2014년 3월 13일 오후 9:33:36

글을 감추었습니다.

MANN12345 (프로필 보기) 2014년 5월 2일 오후 2:20:32

dobar dan..vidim puno pitanja oko trazenja posla u zemljama EU ne nudim posao ali da se nadovezem na sve ovo imam par poslovni ponuda i ugovora ali ljudi to nista ne vredi ako nemate znanje jezika drzave iz koje je ponuda posla takodze vecina traze certifikat gt instiuta najmanje nivo b1 da bi mogli funkcionisati kao jedinka u drustvu i na poslu..predlazem da se ukljucite na kurseve i da svoje znanje obogatite a naravno uz dosta grijanja stolice i manje kave..pozdravi...

Marinaslipac (프로필 보기) 2014년 9월 23일 오후 2:58:48

mann12345 u potpunosti se slazem sa tobom.Zivim vec mjesec i pol u Austriji i dosla sam sa minimalnim znajem.Posao jos uvijek nemam jer na razgovor dodem kao zadnja mutavica i tko bi me onda primio.Naravno,nitko.Zato grij stolicu i uci,samo ti to ostaje.

vedronino (프로필 보기) 2014년 9월 23일 오후 9:27:03

Sve Vas pozdravljam ridulo.gif) Imam posao u BiH i to jako siguran i dobar, ali sam odlučio tražiti sreću daleko od odavde. Zato sam se informirao na sve moguće načine te zaključio da radom na sebi i učenjem njemačkog jezika moja vrata u svijet se sve više otvaraju. Zato ljudi da bi ostvarili svoje snove, učite i radite na sebi jer stara izreka veli: "Uči se dok si živ!" Puno sreće želim svima okulumo.gif))) Lp

Zurück zum Anfang