Aller au contenu

Komentari o internetskoj stranici

de Maja, 26 janvier 2014

Langue: Hrvatski

mateapindric24 (Voir le profil) 26 août 2014 13:05:45

Graz

vedronino (Voir le profil) 26 août 2014 16:20:23

Stranica je odlična, sve pohvale okulumo.gif

boris_555 (Voir le profil) 27 août 2014 12:03:12

Graz
ok nismo blizu a ni daleko

mateapindric24 (Voir le profil) 27 août 2014 19:19:06

Le message est caché.

mateapindric24 (Voir le profil) 27 août 2014 19:20:38

Graz
ok nismo blizu a ni daleko
odakle si ti? kako se snalazis u njemackom jeziku? jel ti pomogo ovaj kurs?

boris_555 (Voir le profil) 29 août 2014 12:46:47

zelem see! da ti kazem ovako iskreno da ali ne jos toliko jer moras da ucis mnogo vise.recu ti bolje vise da citas tekst i vise puta ponavjas,tako ce ti uci u glavu.sto se tice gramatike to je malo teze,njbitnilje da naucis pricat.samo ita sto vise puta to bolje za tebe ne prelazi A2 model dok ne osjetis da se mozes sporazumjet ono osnovno sa njemcima.onda uci daje a2 b1 b2 c1 i c2.pozdrav veliki za tebe.od kada si u austriji

mateapindric24 (Voir le profil) 29 août 2014 21:03:19

zelem see! da ti kazem ovako iskreno da ali ne jos toliko jer moras da ucis mnogo vise.recu ti bolje vise da citas tekst i vise puta ponavjas,tako ce ti uci u glavu.sto se tice gramatike to je malo teze,njbitnilje da naucis pricat.samo ita sto vise puta to bolje za tebe ne prelazi A2 model dok ne osjetis da se mozes sporazumjet ono osnovno sa njemcima.onda uci daje a2 b1 b2 c1 i c2.pozdrav veliki za tebe.od kada si u austriji
aha.. hvala puno na savjetu! ovdje sam godinu dana samo sto nisam radila nisam se kretala medju njemcima svaki dan! sad mi je u planu da krenem radit! a puno me koci jezik,jer ja kad gledam ovaj tecaj A1 i A2 znam vecinu skoro sve! al kad se nadjem medju ljudima koji pricaju deutsch ja se izgubim i nezz nista! malgajo.gif nezz zasto mi se to dogada,osjecam se bzvz... pozdrav i tebi.. i jos jednom hvala!!

boris_555 (Voir le profil) 30 août 2014 11:46:07

tako se i meni desava isto ali sam primetijo kad vise citam da vise napredujem.molim ako jos treba samo pitaj i nemoj uciti napamet jednostavno citaj i opusti se polako ce ulazit u glavu.tek si stigla i pocela si ucit to je jako dobro za tebe i nemoj se predavat i kad pocnes radti uci pa makar jednom procitaj.

mateapindric24 (Voir le profil) 1 septembre 2014 12:38:12

tako se i meni desava isto ali sam primetijo kad vise citam da vise napredujem.molim ako jos treba samo pitaj i nemoj uciti napamet jednostavno citaj i opusti se polako ce ulazit u glavu.tek si stigla i pocela si ucit to je jako dobro za tebe i nemoj se predavat i kad pocnes radti uci pa makar jednom procitaj.
hvala puno na savjetu! ridulo.gif Ako budem zapela javim se ponovo!! Puno hvala i veliki pozdrav!!

boris_555 (Voir le profil) 1 septembre 2014 15:02:54

ok

Retour au début