Aller au contenu

Komentari o internetskoj stranici

de Maja, 26 janvier 2014

Langue: Hrvatski

Maja (Voir le profil) 26 janvier 2014 15:04:16

Dragi korisnici,

nadamo se da vam se naša internetska stranica deutsch.info sviđa te da će vam pomoći da mnogo naučite. Kako se u svaku internetsku stranicu ove veličine potkradu i neke greške, molimo vas da nas obavijestite u slučaju da koristeći deutsch.info naiđete na greške bilo koje vrste: tehničke prirode, tipfelere, krive prijevode itd. Ne zaboravite pritom dodati link da nam olakšate pronalaženje i ispravljanje grešaka. Ako imate pitanja i komentare okušajte se u korištenju ovog formuma. Hvala unaprijed na pomoći i uživajte učeći!

mala_goga (Voir le profil) 6 février 2014 12:01:42

Jako mi se sviđa stranica i način na koji su lekcije pripremljene.
Ne znam kojim ritmom vi ucite, pa bi voljela cuti vas način učenja.
Ja ucim na način da jedan tjedan svaki dan ucim novu lekciju uz ponavljanje prethodnih, a drugi tjedan imam ponavljanje svih lekcija. Svaku lekciju si pise u biljeznicu...
Za sada sam prosla lekcije iz teme Upoznavanje i predstavljanje ...
U svemu ovome mi samo nedostaju govorne vježbe...
Jos jednom sve pohvale za stranicu i svaka cast začetniku ideje...
Lijep pozdrav okulumo.gif

kpetkovi (Voir le profil) 27 février 2014 14:28:56

Pohvale vašoj stranici!
Na 1. i 2. lekciji ("Slobodno vrijeme i studij") NJEMAČKI/HRVATSKI,Stupanj A1 nema audio zapisa, kod jednog sugovornika,kod drugog ima..

24nacht (Voir le profil) 10 mars 2014 19:46:29

Pohvala stranici,tečajevi su stvarno dobri i za početnike i za ponoviti znanje.
Jedan prijedlog, kada bi na kraju svake lekcije bile nove riječi koje se trebaju naučiti u toj lekciji s prijevodom na njemački jezik.Neke riječi su mi nepoznanica pa moram tražiti u prijevodu šta one znače. Kao što postoji gramatika posebno, tako da budu i riječi koje se pojavljuju uz određenu lekciju.
Unaprijed hvala, samo tako i dalje nastavite.

Pozdrav.

24nacht (Voir le profil) 10 mars 2014 19:51:14

Jako mi se sviđa stranica i način na koji su lekcije pripremljene.
Ne znam kojim ritmom vi ucite, pa bi voljela cuti vas način učenja.
Ja ucim na način da jedan tjedan svaki dan ucim novu lekciju uz ponavljanje prethodnih, a drugi tjedan imam ponavljanje svih lekcija. Svaku lekciju si pise u biljeznicu...
Za sada sam prosla lekcije iz teme Upoznavanje i predstavljanje ...
U svemu ovome mi samo nedostaju govorne vježbe...
Jos jednom sve pohvale za stranicu i svaka cast začetniku ideje...
Lijep pozdrav okulumo.gif
Ja sam njemački učila prije ali sam dosta zaboravila, pa ga sad ponavljam, ali idem stvarno jako polako, ne prelazim na novu lekciju dok ne svladam prethodnu. Tek sam počela. Nekad mi treba jedan dan a nekad i više, ali mi je jako bitno da naučim dobro riječi, jer to je najbitnije. Poslije je jako teško ako ti je riječnik slab.
I čitaj dosta, da čuješ kako izgovaraš.
Sretno.

Bezrobotny (Voir le profil) 12 mars 2014 00:16:33

Ja uczyłem się niemieckiego w podstawówce,ale przerwałem naukę bo ni cholery nie szło mi dobrze.

24nacht (Voir le profil) 13 mars 2014 21:35:01

http://deutsch.info/courses/a1/1/3/5

Na lekciji broj tri, od ove stranice pa do kraja ne mogu upisivati odgovor na pitanja , niti vidim ponuđene primjere koje trebam izabrati.
Unaprijed hvala na rješavanju problema.

VinkaSaric (Voir le profil) 19 mars 2014 20:27:24

Le message est caché.

andreasgnusmas (Voir le profil) 2 avril 2014 19:09:21

ma ofo je super okulumo.gif

megy123 (Voir le profil) 15 avril 2014 18:08:13

SVIĐA MI SE ridulo.gif

Retour au début