Aller au contenu

TEŞEKKÜRLER

de fatihkaska, 2 avril 2014

Langue: Türkçe

fatihkaska (Voir le profil) 2 avril 2014 14:30:10

Gerçek anlamda çok faydalı ve dolu bir içeriğe sahip bir site olmuş. Emeği geçen herkese teşekkür etmek istedim. Ben siteyi yeni keşfettim, dilerim birçok türk arkadaşım da bu sitenin nimetlerinden ücretsiz olarak faydalınır.

fatih (Voir le profil) 10 mai 2014 07:56:00

sade ve düzgün bir site olmuş , kısa ve gerekli bilgiler var yersiz teferruata girilmemiş hazırlayanların eline emeğine sağlık

alperhan (Voir le profil) 13 mai 2014 05:09:32

Yanlış yaptığımız alıştırmalarda doğru cevaplarıda görebilirsek iyi olur.Teşekkürler.

emrest41 (Voir le profil) 11 février 2015 00:13:50

Aynen yanlış yaptığımız uygulamalarda doğru cevaplar gösterilmeli.

ozgurkartal1903 (Voir le profil) 28 avril 2015 18:36:32

çevirebilirmisiniz (çeviriden yapmayın) Armut Batı Avrupa, Kuzey Afrika ve tüm Asya'da doğal olarak yetişir.İnsanlar meyve olarak tüketir.Sindirimi
Kolaylaştırır.Sağlıklı Besin Maddeleri İçerir.Armut Kalbi Korur.Tip 2 Diyabet Riskini Düşürür.Armut çocuklarda alerjik yapabilir.C, K,B2, B3, B6 vitaminleri ve bakırda bulunur.

akif (Voir le profil) 10 juin 2015 17:57:18

selam bende yeni buldum siteyi süper olmuş elinize sağlık

CihatAli (Voir le profil) 18 juillet 2015 11:58:50

Bende yeni keşfedenlerdenim.2 alıştırma yaptım ikisi de % 90 oldu.Almanca'nın bu kadar basit olmadığını düşünüyorum.Sanki bu site biraz ezbere kaçmış gibi.Oysaki Artikel'e göre yapılan çekimler,soru zamirlerinin değişimleri falan (uns,unsere,euer,wen,wem gibi vs.)en çok zorlayan bunlar diye düşünüyorum.Ama yine de AB'den dil öğrenimi konusunda daha fazla ücretsiz destek sağlanmalı.Kim istemez ki kendi dilinin dünyada konuşulmasını.Almanların,bizleri ingiliz kurnazlarının diline esir etmemeleri gerekir diye düşünüyorum.Teşekkürler.

Retour au début