To contents

Merhaba

by perhaps, January 12, 2018

Language: Türkçe

perhaps (User's profile) January 12, 2018, 5:34:45 PM

Merhaba arkadaşlar,

Almancayı evde kendim öğrenmeye çalışıyorum eğer yardımcı olabilecek türkçe kaynak varsa bildiğiniz paylaşır mısınız? Aynı zamanda deneyim ve görüşlerinizi iletirseniz çok memnun olurum.

erdalcay07 (User's profile) April 21, 2018, 9:52:01 AM

perhaps:Merhaba arkadaşlar,

Almancayı evde kendim öğrenmeye çalışıyorum eğer yardımcı olabilecek türkçe kaynak varsa bildiğiniz paylaşır mısınız? Aynı zamanda deneyim ve görüşlerinizi iletirseniz çok memnun olurum.
hallo, ich auch möchte meine Deutsch verbessern. Ich lebe in Deutschland für rund 8 Monaten. Wenn Sie wollen, können wir zusammen Deutsch sprache lernen und sprechen.

Hul (User's profile) April 22, 2018, 6:05:51 PM

bende almancayı kendim öğreniyorum. almanca konuşabileceğim yazışabileceğim birilerini arıyorum.

Hul (User's profile) April 22, 2018, 6:06:24 PM

bende almancayı kendim öğreniyorum. almanca konuşabileceğim yazışabileceğim birilerini arıyorum.

Hul (User's profile) April 23, 2018, 5:29:03 PM

erdalcay07:
perhaps:Merhaba arkadaşlar,

hallo, ich auch möchte meine Deutsch verbessern. Ich lebe in Deutschland für rund 8 Monaten. Wenn Sie wollen, können wir zusammen Deutsch sprache lernen und sprechen.
ben isterim hocam. almanca konuşmak yazışmak ısterseniz: hulus3800@gmail.com

Back to start