Al la enhavo

German speekers needed! Poszukiwane osoby znające biegle język niemiecki!

de ManpowerGdansk, 2016-februaro-09

Mesaĝoj: 1

Lingvo: Polski

ManpowerGdansk (Montri la profilon) 2016-februaro-09 14:30:09

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie dla naszego Klienta - firmy zajmującej się dostarczaniem wysokiej jakości technologii Text-To-Speech, poszukujemy kandydatów biegle znających język niemiecki (C1/C2), jego dialekty oraz mowę potoczną. Oferujemy pracę dla korporacji, która wywodzi się ze start up’u, więc panuje tam przyjazna, domowa atmosfera.

Nowoczesne biuro zlokalizowane jest w Gdańsku. Codzienne obowiązki sprowadzają się do transkrypcji fonetycznej i analizy tekstu mówionego.

KOGO SZUKAMY?
Szukamy osób dokładnych, pozytywnie nastawionych do obowiązków i kochających język niemiecki.
Kluczową umiejętnością na jakiej nam zależy jest doskonała znajomość języka niemieckiego, jego dialektów i mowy potocznej.

CO OFERUJEMY W ZAMIAN ZA TWOJE ZAANGAŻOWANIE:
  • Możliwość pracy przy innowacyjnym projekcie
  • Umowę o pracę z możliwością nawiązania stałej współpracy
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej do 2 dni w tygodniu lub pracy na ¾ etatu
Jeśli chciałabyś/chciałbyś uzyskać więcej informacji lub masz pytania, zapraszam do kontaktu:
Karol Kobus karol.kobus@manpower.pl +48 882 189 750

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV na adres:
karol.kobus@manpower.pl umieszczając numer referencyjny (GLA02/022/PAL) w tytule maila.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami, których profil zawodowy najlepiej odpowiada charakterowi stanowiska.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Manpower Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412

Reen al la komenco