To contents

Nauka

by Ewelina1, April 28, 2015

Language: Polski

Ewelina1 (User's profile) April 28, 2015, 6:26:57 PM

Cześć !
Bardzo mi zależy na szybkim nauczeniu się języka niemieckiego. Ale słabo mi idzie , szukam osoby w podobnej sytuacji, która mogłaby ze mną popisać w tym języku
pozdrawiam !

kobieta123 (User's profile) May 4, 2015, 4:50:31 PM

Hey Ewelina1 ridulo.gif
Mi tez zależy na szybkim poznaniu języka uczę się go sama od stycznia tego roku. Trudno powiedzieć jak mi idzie bo nikt tego nie weryfikuje tylko ja ridulo.gif. Ja chętnie popisze moj adres:guz.mag@wp.pl

majasandra (User's profile) May 22, 2015, 1:23:47 PM

Hej. Ja również chętnie z kimś popiszę w języku niemieckim. Mój adres: malenstwo52@wp.pl

gabrielpllp (User's profile) June 3, 2015, 2:37:37 PM

ja nie poisze

Arsson (User's profile) June 16, 2015, 9:13:44 PM

Witam,
dzisiaj założyłem konto. Mówię powyżej podstawowego, z pisaniem gorzej, ale tez wybrałbym tę formę nauki jako z kimś pisanie. Może popiszemy w większej grupie? Pewnie każdy ma fejsa, więc mogę założyć grupę na FB gdzie będziemy się wspomagać i razem pisać. Można byłoby to rozszerzyć na inne osoby, nie polskojęzyczne i pisać międzynarodowo ridulo.gif
Pozdrawiam.

jzukowski (User's profile) June 17, 2015, 8:29:02 AM

bardzo dobry pomysł
pozdrawiam

Zannow5 (User's profile) June 19, 2015, 3:37:37 PM

Dobry pomysł niby
tylko wiele osób mówi złe i pisze złe wiec nawzajem brali byśmy zły przykład .pozdrawiam

Przemodentka (User's profile) June 26, 2015, 9:36:23 AM

Też mogę popisać z kimś na FB albo na emailu. Uczyłem się niemieckiego 9 lat od ponad miesiąca powtarzam wszystko po kolei.
Dlatego też przydała by mi się chwila rozrywkowej nauki np jak popisanie z kimś w języku niemieckim.
Mój adres to: przemkownik@poczta.onet.pl

jzukowski (User's profile) June 27, 2015, 9:33:53 AM

i hatte gern. meine Niveaustufe ist A1/A2

andrzejC (User's profile) June 28, 2015, 7:29:21 PM

Dzisiaj założyłem konto i właśnie przeglądam zawartość tego kursu. Pomysł z wymianą pisanych tekstów jest moim zdaniem bardzo dobry. Mój niemiecki jest słabiutki ale pracuje nad tym by to zmienić. Pozdrawiam wszystkich zaglądających tutaj i życzę powodzenia Andrzej.

Back to start