Přejít k obsahu

Merhaba

od uživatele perhaps ze dne 12. ledna 2018

Jazyk: Türkçe

perhaps (Ukázat profil) 12. ledna 2018 17:34:45

Merhaba arkadaşlar,

Almancayı evde kendim öğrenmeye çalışıyorum eğer yardımcı olabilecek türkçe kaynak varsa bildiğiniz paylaşır mısınız? Aynı zamanda deneyim ve görüşlerinizi iletirseniz çok memnun olurum.

erdalcay07 (Ukázat profil) 21. dubna 2018 9:52:01

perhaps:Merhaba arkadaşlar,

Almancayı evde kendim öğrenmeye çalışıyorum eğer yardımcı olabilecek türkçe kaynak varsa bildiğiniz paylaşır mısınız? Aynı zamanda deneyim ve görüşlerinizi iletirseniz çok memnun olurum.
hallo, ich auch möchte meine Deutsch verbessern. Ich lebe in Deutschland für rund 8 Monaten. Wenn Sie wollen, können wir zusammen Deutsch sprache lernen und sprechen.

Hul (Ukázat profil) 22. dubna 2018 18:05:51

bende almancayı kendim öğreniyorum. almanca konuşabileceğim yazışabileceğim birilerini arıyorum.

Hul (Ukázat profil) 22. dubna 2018 18:06:24

bende almancayı kendim öğreniyorum. almanca konuşabileceğim yazışabileceğim birilerini arıyorum.

Hul (Ukázat profil) 23. dubna 2018 17:29:03

erdalcay07:
perhaps:Merhaba arkadaşlar,

hallo, ich auch möchte meine Deutsch verbessern. Ich lebe in Deutschland für rund 8 Monaten. Wenn Sie wollen, können wir zusammen Deutsch sprache lernen und sprechen.
ben isterim hocam. almanca konuşmak yazışmak ısterseniz: hulus3800@gmail.com

Zpět na začátek