Към съдържанието

sprawdzone książki dla samouków - B1

от klip, 15 юли 2015

Съобщения: 8

Език: Polski

klip (Покажи профила) 15 юли 2015, 13:03:07

cześć ridulo.gif może ktoś mógłby mi polecić jakieś dobre książki na poziomie B1? Zależy mi na tym żeby to był podręcznik z ćwiczeniami, najlepiej z płytą - tak żebym mogła rozwinąć swoje wszystkie umiejętności. Jakieś sprawdzone tytuły?ridulo.gif

Nowisia (Покажи профила) 16 юли 2015, 11:40:01

Ja uczę się z repetytorium maturalnego abc wyd. WSiP. Jest fajnie zrobione, dużo słownictwa w każdym dziale, podział na poziom podstawowy i bardziej zaawansowany. Dużo ćwiczeń i płyta też jest okulumo.gif

klip (Покажи профила) 22 юли 2015, 11:23:19

dziekuję ridulo.gif zaraz po wypłacie rzucę okiem okulumo.gif Może ktoś coś jeszcze?

angelika66xx (Покажи профила) 03 септември 2015, 20:57:14

Witam ja chodze do szkoły tu w Szwajcarii na kurs B1 , i uczymy się z książek Schritte 5 okulumo.gif

Monachium (Покажи профила) 07 септември 2015, 12:19:37

Hej Ma ktoś może texty lub ćwiczenia on line na B1

xenia55 (Покажи профила) 17 септември 2015, 10:42:41

Witam ja chodze do szkoły tu w Szwajcarii na kurs B1 , i uczymy się z książek Schritte 5 okulumo.gif
Witam,ja dopiero zaczęłam A1 ridulo.gifw Regensdorfie.Może chciałabys odsprzedać książki Schritte 2 i 3???Pozdrawiam Małgosia.

ArthurNowakowski (Покажи профила) 04 октомври 2015, 19:28:46

Jak najlepiej zacząć uczyć się Niemca?

Qlad (Покажи профила) 21 октомври 2015, 22:57:42

Hejka ridulo.gif
jka dla mnie nie ma idealnej ksiązki kazdemu odpowiada co innego. Chociaż jak przeglądałem kilka podręczników do niemieckiego różnych wydawców to zawsze sprowadzają się do tego samego czyli znajdziemy w nich sporo czytanek, tlumaczenia gramatyki i ćwiczeń ze słuchu.

ja w szkole językowej w tym roku uczyłem się na serii "Berliner Platz" + Intensivtrainer. 2CD do każdej częsći.
Myślę że jest ok. ridulo.gif

Dodatkowo jak ktoś lubi czytać ksiązki polecano nam kryminały z wydawnictwa "Cornelsen", takie cienkie niebieskie książeczki także jest na nich przybliżony poziom trudności oznaczony np. A1/A2 a na końcu kilka ćwiczeń. + CD jak ktoś woli audiobooki ridulo.gif

Назад към началото